صفحه اصلي انجمن صفحه اصلي انجمن > نکات کاربردی > نکات مهم گوشيهای نوکيا
  ارسال های جدید ارسال های جدید
  پرسش و پاسخ پرسش و پاسخ  جستجو در انجمن   ثبت نام ثبت نام  ورود ورود

فراموش كردن كد امنيتي نوكيا

ارسال پاسخ ارسال پاسخ
نويسنده
پيغام
jiriviri براي نمايش ليست كليك كنيد
عضو جديد
عضو جديد
آواتار

ثبت نام: 18 آبان 1388
وضعيت: آفلاین
  نقل قول jiriviri نقل قول  ارسال پاسخپاسخ لينك مستقيم به اين پيغام : فراموش كردن كد امنيتي نوكيا
    ارسال شده : 18 آبان 1388 در ساعت 4:12 صبح
من كد n95خودمو فراموش كردم كسي ميتونه كمكم كنه؟
بازگشت به بالاي صفحه
admin براي نمايش ليست كليك كنيد
مدير سايت
مدير سايت
آواتار
مدیر کل سایت Nokiausers

ثبت نام: 10 مهر 1382
  نقل قول admin نقل قول  ارسال پاسخپاسخ لينك مستقيم به اين پيغام ارسال شده : 18 آبان 1388 در ساعت 8:08 عصر

روش پیدا کردن و ریست کردن کد امنیتی گوشی به همراه آموزش کامل صوتی تصویری و فایلهای موردنیاز در سی دی شماره یک مجموعه تاپ باکس ویرایش 3 ( یک کلیک ) برای شما کاربران عزیز قرار داده شده که میتونید از این روش برای پیدا کردن کد گوشیتون استفاده کنید. بدلیل پیچیده بودن این روش برای این برنامه آموزش صوتی تصویری درنظر گرفته شده تا کاربران با مشکلی در هنگام استفاده از این برنامه مواجه نشن.

موفق باشید.
بازگشت به بالاي صفحه
هادی دلفی تامولی براي نمايش ليست كليك كنيد
ميهمان
ميهمان
  نقل قول هادی دلفی تامولی نقل قول  ارسال پاسخپاسخ لينك مستقيم به اين پيغام ارسال شده : 7 اردیبهشت 1389 در ساعت 9:59 عصر
باسلام بانصب برنامه nssروی کامپیوترخودقادرخواهیدپسووردخودرابازیابی کنید.سی دی باران بانام one cliekراخریداری کنیدراهنمای فارسی هم دارد.موفق باشید هادی دلفی تامولی ازشوشتر09166040413
کاربرانی که به خاطر این مطلب تشکر کرده اند: admin
بازگشت به بالاي صفحه
یعقوب براي نمايش ليست كليك كنيد
ميهمان
ميهمان
  نقل قول یعقوب نقل قول  ارسال پاسخپاسخ لينك مستقيم به اين پيغام ارسال شده : 11 اردیبهشت 1389 در ساعت 2:21 عصر
مدیر جون سلام چون نتونستم ثبت نام کنم مجبور شدم از این طریق پیام بفرستم آقا یه نرم افزار به نامnAlertMe_beta3_unsigned نصب کرم ازم کد خواست منم رستارت کردم حالا که گوشی مو روشن می کنم با این پیام مواجه می شم Phone start-up failed. conteact the retailer. وگوشیم( N82) دیگه هیچی کار نمی کنه واز این پیام خارج نمی شه عزیزان کسی پیام منو دید به مدیر بفرسته چون هرچه سعی کردم ثبت نام کنم نشد که نشد.
بازگشت به بالاي صفحه
مدير سايت
مدير سايت
آواتار
مدیر کل سایت Nokiausers

نقل قول admin نقل قول  ارسال پاسخپاسخ لينك مستقيم به اين پيغام ارسال شده : 11 اردیبهشت 1389 در ساعت 6:50 عصر

سلام یعقوب جان این برنامه ای که شما نصب کردید تحت پایتون هست که بعید میدونم بخاطر این برنامه باشه ولی ممکنه این برنامه با برنامه های دیگه ای که نصب کردین کانفلیکت داده. در هر صورت اگه گوشیتون بالا نمیاد میتونید گوشی رو هارد فرمت کنید با همون کلید های ستاره_ سبز تماس _ 3 و گرفتن کلید خاموش و روشن بصورت همزمان تا روشن شدن گوشی.

موفق باشید.
بازگشت به بالاي صفحه
محسن براي نمايش ليست كليك كنيد
ميهمان
ميهمان
  نقل قول محسن نقل قول  ارسال پاسخپاسخ لينك مستقيم به اين پيغام ارسال شده : 17 شهریور 1389 در ساعت 9:41 صبح
من ميخوامN900بگيرم كاراييش چطوره جان هر كس كه دوستش داريد زودجواب بديد.                 .با تشكر.
بازگشت به بالاي صفحه
مدير سايت
مدير سايت
آواتار
مدیر کل سایت Nokiausers

نقل قول admin نقل قول  ارسال پاسخپاسخ لينك مستقيم به اين پيغام ارسال شده : 17 شهریور 1389 در ساعت 12:19 عصر
ببینید انتخاب گوشی سلیقه ای هست اما نظر شخصی من اینه که این گوشی رو نگیرید چون در حال حاضر مدل های کمی از سیستم عامل مائمو استفاده میکنند و در نتیجه برنامه های این گوشی نسبت به دیگر گوشی های دارای سیستم عامل ضعیف تر هست (نسبت به سیستم عامل سیمبیان - ویندوز موبایل و iOS ) البته این در صورتی هست که شما به دنبال نصب نرم افزار روی گوشیتون هستید اما در غیر اینصورت و برای استفاده تنها بعنوان یک گوشی برای صحبت کردن و زیبایی قضیه جداگانه ایست. البته ظاهرا باتری این گوشی هم خیلی زود خالی میشه. موفق باشید.
بازگشت به بالاي صفحه
 ارسال پاسخ ارسال پاسخ

پاسخ سريع
نام:

پيغام:
   فعال کردن كدهاي انجمن براي ويرايش متون
كد امنيتي:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code بارگذاري كد جديد
CAPTCHA Software by Web Wiz CAPTCHA version 4.0 wwf
Copyright ©2005-2008 Web Wiz
لطفاًً كد امنيتي را دقيقاً مطابق آنچه كه در تصوير نشان داده مي شود وارد كنيد.
كوكي ها بايد در مرورگر شما فعال باشد.

تغيير انجمن دسترسي هاي انجمن براي نمايش ليست كليك كنيد

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz